10 Şubat 2009 Salı

Mim Treni- Çocuklar İğrençtir! Acımasızdır!


Çifte mimlendim.Önce Katre ıslatmış, sonra vampir ısırmış :))
Konu çocuklukta yapılan saçma hareketler.
Yaza yaza bitiremem, keşke anneme yazdırsam o daha iyi bilir. Ama hatırlamadıklarımı annemin ağzından aktarıyorum.
Çok huysuz,inatçı bi bebekmişim. Elimden bişey aldıklarında gider duvara , masanın sivri yerine kafa atrmışım:DD
9 aylıkken 13 kilo, obez bir bebekmişim. Fotoğraflarda resmen tanker bebek gibi bişeyim. Sonra nasıl oldu da zayıfladım bilmiyorum.Her gece en az 2 biberon süt içip biberonu fırlatıp,tam burnuma denk getirebilen tanıdığım tek bebektin der annem.
Peynire 'penni' zeytine 'zetti', helikoptere de 'hoptikter' diyen daha o zamandan şizofren olacağım belli bi yaratıkmışım ahaha.
Bi diğer salak bi o kadar da iğrenç şey ; mahalledeki çocuklarla sümüklü böcek toplayıp, yemek yapmamız. Yok yemezdik de. Tarif şöyle:
Bulabildiğin kadar sümüklü böceği parçalayıp kuma buluyorsun, sonra güneşte dokunamayacağın kadar sıcak olan çöp tenekesinin kapağında bi çubuk yardımıyla pişiriyorsun.
Bi de parfüm yapardık. Bahçedeki tüm çiçekleri toplayıp,ezer suyla karıştırıp pet şişlerde satmaya çalışırdık. Bigün içine işemiştim niahahha ! :D Çocuklar çok acımasız ya!
Ha durun size bişey anlatıcam.
Komşunun kızı vardı bizim. Annesi biyere giderken bize bırakmıştı 1-2 saatliğine. Annem de öğle uykusuna yatırdı bizi. Nefret ederdim günün en güzel saatinde uyumaktan. Neyse bu kız durdu durdu şey dedi bana
Senin pipin var mı?
Konuşma şöyle devam etti :
-Var.
-Benim yok
-Hadi ya, senin neyin var peki?
-Küçük pipim var. ( o da neyse, hep merak etmişimdir! )
-O ne ya?
- Daha içerde.Al gösteriyim.
-Aaa!
-Sen de pipini göstersene
iĞRENÇTİ !! :DDDD
Aynı kızla 10 sene sonra izci kampında karşılaştık. Bana yaptığımızı hatırlıyor musun dedi. Güldüm evet dedim. Tekrar yapalım mı ama daha bilinçli dedi :D:D Hayır ben eşcinselim dedim nihaha ! :D
Bu kız resim çiziyor tamam mı?Bigün bildiğiniz penis çizmiş. Annesi deli oldu, diyo ki kızım nerde gördün sen bunu?!! Yani o kadar ayrıntılı çizmiş ki!! Hhahahahahha !!
Hea bi de çok özür dilerdim ben küçükken:D Aynı kız ve annesi kavga ederdi, hatırlıyorum annesi kızına bağırırdı ' Özür dile!!!' diye ben de ' anneee nooolur affeeeet noluuur' diye eteğinden ayrılmazdım annemin. Annem artık ' ya git tamam affettim derdi' Ben hayır etmedin anneee nooluur diye devam ederdim.
İşte böyle. Ben böcek'imin çocukluğunu merak ediyorum.